تبلیغات
TRAXTOR - اختصاصی/ 9 تراکتوری در خطر محرومیت!
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

اختصاصی/ 9 تراکتوری در خطر محرومیت!

شنبه 11 آبان 1392 06:41 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی
تراکتورسازی در حال حاضر یکی از موفق ترین تیم های لیگ برتر لقب گرفته است .

یک لشگر 2 اخطاره روی دست جلالی


تراکتورسازی در حال حاضر یکی از موفق ترین تیم های لیگ برتر لقب گرفته است .حضور در رده دوم جدول دلیل این ادعاست. تراکتور بعد از برد قاطعانه مقابل استقلال خوزستان در خانه حریف عنوان بهترین خط حمله لیگ را به خودش اختصاص داد. ضمن اینکه کریم انصاری فرد موثرترین بازیکن لیگ سیزدهم در تراکتور می درخشد و با این موفقیت ها تراکتور و مجید جلالی عملکرد قابل قبولی را به جا گذاشته اند. تراکتورسازی در این فصل برای قهرمانی بسته شده و در حال حاضر با یک اختلاف امتیاز نسبت به پرسپولیس و فولاد خوزستان در رده دوم جدول قرار دارد.تراکتور در آخرین ایستگاه نیم فصل اول باید به مصاف آبی پوشان تهرانی برود و با نتیجه ای که در بازی با استقلال خوزستان کسب کرد از شاگردان قلعه نوعی زهر چشم گرفت.مسلما تراکتورسازی برای این بازی برنامه خاصی دارد و جلالی می خواهد با تمام توان و آمادگی بالای بازیکنانش این 3 امتیاز را در تبریز بگیرد و به همین خاطر انتظار می رود این بازی فیزیکی از آب دربیاید.

دردسر بزرگ
مسلما مدافعان تراکتور برای مهار مهاجمان استقلال کوتاه نمی آیند و در میانه میدان هم نمی خواهند از اسکلت تیم ملی با پیراهن آبی شکست بخورند. اما جالب است بدانید آنها نمی توانند بی مهابا دل به دریا بزنند وبا ارائه یک بازی خشن به فکر پیش بردن بازی باشند چون در آن صورت برای اولین بازی مقابل پرسپولیس در نیم فصل دوم به مشکل می خورند!
9دواخطاره
در اتفاقی عجیب تعداد بازیکنان 2 اخطاره تراکتورسازی برای بازی با استقلال به 9 سرخپوش رسید!به همین خاطر ذهن مجید جلالی درگیر این قضیه شده تا در نیم فصل دوم برابر علی دایی در تبریز غافلگیر نشود!بعد از بازی با استقلال خوزستان بازیکنان تراکتورسازی در فرودگاه تعداد بازیکنان 2 کارته را شمردند و وقتی این خبر به جلالی رسید همه شوکه شدند!حتی یکی از بازیکنان گفت ؛نه به وقتی که محروم نداشتیم و کارت نمی گرفتیم و نه به حالا که یک تیم 2 اخطاره داریم!بازیکنانی هم که یک اخطار داشتند به شک افتاده بودند و مدام از آذرنیا سرپرست تیم آمار دقیق کارت هایشان را می گرفتند.حتی یکی از بازیکنان هم به شوخی گفت؛نمی توانیم محکم بازی نکنیم و اگر هم بخواهیم بجنگیم کارت می گیریم. این هم دردسر جدید است!
دفاع در خطر انفجار
بعد از آمار گیری و مشخص شدن بازیکنان 2 اخطاره جلالی به این نتیجه رسید بازیکنان اصلی تیمش در خطر 3 کارته شدن هستند!بدین ترتیب در خط دفاع 2 ستون اصلی تراکتور محمد نصرتی و مرتضی اسدی 2 بار کارت گرفته اند. حبیب گردانی مدافع چپ موفق این تیم در بازی با استقلال خوزستان هم این شرایط را دارد. حتی ایرانپوریان مصدوم هم 2 کارته است و بازیکنان فیکس در خط دفاع باید در محوطه جریمه مواظب باشند چراکه جلالی در بازی با پرسپولیس برابر بازیکنانی مثل خلعتبری،سیدصالحی،صادقیان و.. به آنها نیاز دارد. فرشید طالبی مدافع ذخیره این تیم نیز در لیست هست.نام میلاد فخرالدینی که جایگزین ایرانپوریان در دفاع راست شده هم به چشم می خورد و می توان گفت مدافعان سهم زیادی در بین این 9 نفر دارند.
در میانه میدان فرشاد احمدزاده جوان با کارت زردهایی که در بازی مقابل تیم های فجرسپاسی در شیراز و استقلال خوزستان گرفت باید مواظب باشد برابر استقلال کارت نگیرد تا برابر تیم سابقش پرسپولیس فرصت نشان دادن خیلی چیزها را داشته باشد.محمد ابراهیمی که تازه از بند مصدومیت رها شده با این شرایط برای بازی با استقلال آماده می شود.
آژیر قرمز برای کریم و دقیقی!
2 مهره کلیدی تراکتور در خط حمله سعید دقیقی و کریم انصاری فرد باید بیشتر مراقب باشند تا کارت زرد سوم را دریافت نکنند.انصاری فرد که بهترین بازیکن این فصل تراکتور و لیگ بوده برای بازی با پرسپولیس انگیزه دارد و چون در بازی دور رفت غایب بود حالا می خواهد نشان دهد جدایی از پرسپولیس حقش نبوده است.
حربه جلالی کدام است؟
با این حساب با یک لشگر 2ا خطاره باید دید آقا معلم چه حربه ای را برای رسیدن به صدر و مغلوب کردن استقلال در نظر می گیرد.البته ناگفته نماند تراکتور در 3 بازی بعد از پرسپولیس باید در تبریز بازی کند و این فرصت را دارد تا با امتیاز گرفتن از بازی های خانگی به سوی صدر جدول فرار کند.تراکتور باید به مصاف تیم های گسترش فولاد،ذوب آهن و سپاهان در تبریز برود که در هر کدام از این بازی ها تیم به همه نفرات نیاز دارد.پس انتظار می رود با توجه به این لیست بلند بالا تراکتور در این بازی ها نتواند با تمام نفرات بازی کند و کار سختی پیش رو داشته باشد.
باید دید جلالی سیستم چرخشی را به کار می‌گیرد تا در بازی‌هایی که از نظر حیثیتی مهمتر است نفرات مورد نظرش را داشته باشد یا اینکه بی‌توجه به نام‌ها از بهترین‌ها استفاده می‌کند. بی‌ترس از محرومیت!
 


باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: شنبه 11 آبان 1392 06:43 ب.ظ