تبلیغات
TRAXTOR - جلالی: جو تبریز لحظه ای است
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

جلالی: جو تبریز لحظه ای است

دوشنبه 18 شهریور 1392 03:06 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی

جلالی: جو تبریز لحظه ای است


بعد از جو سنگین تبریز علیه مجید جلالی با نتایج خوبی که جلالی گرفت و صحبت‌هایی که پیرامون حقایق موجود در تراکتور و مردم تبریز زده بود، جو تبریز به یکباره به نفع جلالی عوض شد و در آستانه جشن تولد او این خوشحالی برای مجید جلالی کامل شد.


مصاحبه سایت گل با سرمربی تراکتورسازان را بخوانید.

در بازی با صبا نشان دادید تراکتور علاوه بر نتیجه به فوتبال زیبا هم رسیده است؟

ما در بخش حمله ضعیف بودیم اما در این بازی در بخش حمله هم خوب کار کردیم و موقعیت‌های خیلی خوبی را ایجاد کنیم که حتی می‌توانست گل‌های بیشتری را در بر داشته باشد بالاخره زدن 3 گل در خانه حریف نتیجه خیلی خوبی است که من هم از این بابت راضی هستم.

از جو تبریز چه خبر؟

به نظرم جو لحظه‌ای است و بازی به بازی تغییر می‌کند در کل وضعیت باثباتی را نداریم اما خودمان هستیم که باید این ثبات را به وجود بیاوریم و مطمئن باشید ما بازی به بازی کارهای بهتری انجام می‌دهیم و تراکتور را به کیفیت لازم در این بازی‌ها می‌رسانیم تا هواداران هم علاوه بر نتایج خوب تراکتور از کیفیت فوتبال ما هم لذت کافی را ببرند.

شما کلا در خارج از خانه هم نتایج بهتری می‌گیرید و هم فوتبال باکیفیتی را ارائه می‌دهید. این بخاطر استرس موجود در یادگار امام است؟

خب بله کمی از آن استرس موجود باشد و کمی به خاطر بسته بازی کردن حریفان در ورزشگاه تبریز که با توجه به ترسی که دارند سیستم بسته‌ای را ارائه می‌دهند و برای شکافتن این سیستم ما کار سختی داریم اما روش‌هایی را پیدا کرده‌ایم که بتوانیم در تبریز به آنها فوتبال خود را دیکته کنیم.

تولدتان مبارک، اما در برگزار جشن چهره خجالتی‌تان سوژه عکاسان شده بود؟

خب بله، بچه‌ها و مسوولین لطف داشتند و این جشن را برای من ترتیب دادند از همه آنها ممنونم و اصولا من آدمی نیستم که زیاد اهل اینگونه مسائل باشم برای همین این موضوع برای من مسئله خاصی بود امیدوارم خدا بعد از این کمک کند تا بتوانیم همیشه با عزت زندگی کنیم.

بهترین کادویی که گرفتید چه بود؟

بهترین کادوی من برد بعدی در یادگار امام است.باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -