تبلیغات
TRAXTOR - هیچ کس به فکر کیفیت فوتبال نیست
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

هیچ کس به فکر کیفیت فوتبال نیست

دوشنبه 18 شهریور 1392 03:03 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است که همه اهالی فوتبال باید در حل مشکلات تیم ملی سهم داشته باشند و بپذیرند که امسال، سال ویژه‌ای برای فوتبال ایران است.

مجید جلالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم ملی و برنامه‌ریزی مشترک سازمان لیگ و تیم ملی برای حضور خوب ایران در جام جهانی برزیل اظهار کرد: مجموعه فوتبال ایران باید بپذیرند که امسال، سال ویژه‌ای برای فوتبال ایران است. همچنین اهالی فوتبال ایران باید بپذیرند که باید در حل کردن مشکلات تیم ملی سهم داشته باشند. اگر نشستی بین کادر فنی تیم ملی، مسئولان سازمان لیگ و باشگاه‌ها وجود داشته باشد می‌تواند به راهکار مناسب و جمع‌بندی برسد. همه باید در این سال ویژه در بهتر شدن تیم ملی سهیم باشیم.
 


* هیچ کس به فکر کیفیت فوتبال نیست

 

جلالی در ادامه درباره وضعیت فنی تیم ملی گفت: برخی می‌گویند که تیم ملی با این کیفیت اگر به جام جهانی برود شکست سنگینی می‌خورد پس بهتر است نرود! این حرف کارشناسی نیست و بیشتر از روی احساس مطرح می‌شود. این که کیفیت فوتبال ایران در چند سال گذشته پیشرفت نکرده مسئله تازه‌ای نیست بلکه سال‌هاست درباره آن صحبت می‌شود و هشدار داده می‌شود. مسئله اصلی این است که بخش‌های تصمیم گیرنده، قانون‌گذار و مجری در فوتبال ایران، هیچ کدام به فکر کیفیت نیستند.
 
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -