تبلیغات
TRAXTOR - 90/ کریمی: از میلیاردرها بهتر نتیجه گرفته‌ایم!
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

90/ کریمی: از میلیاردرها بهتر نتیجه گرفته‌ایم!

پنجشنبه 14 شهریور 1392 12:22 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی

90: علی کریمی می‌گوید: ما در هفت بازی سه برد به دست آورده و سه بازی نیز مساوی کردیم و تنها یک بازی را واگذار کردیم و نهایت تلاش خود را می‌کنیم و باید منصفانه نسبت به نتایج این تیم قضاوت کرد.
او ادامه می‌دهد: فوتبال همین است و در لیگ برتر تیم‌های دیگری هستند که بسیار هزینه کرده‌اند، اما هنوز نتوانسته‌اند نتیجه بگیرند.
بازیکن سابق پرسپولیس در مورد این تیم نیز می‌گوید: من در حال حاضر بازیکن تیم تراکتورسازی هستم و درست نیست در مورد پرسپولیس صحبت کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.
در مورد شایعه انتقالم در نیم فصل به پرسپولیس هم باز می‌گویم تا عده‌ای در این تیم هستند، هیچگاه به پرسپولیس باز نخواهم گشت.
شماره 8 تراکتور ادامه می‌دهد: من در این تیم با افرادی اختلاف سلیقه دارم و نمی‌توانم با آنها کار کنم و باید به این موضوع نیز اشاره کنم سال گذشته مرا در این تیم ام‌الفساد خواندند حالا چه اتفاقی افتاده است که امسال مشتری من شده و خواهان بازگشتم به تیم پرسپولیس شده‌اند.

بلوتوث گل به نصرتی!
90: در حالی که سکوهای تبریز و هواداران تراکتور دچار دو دستگی شده‌اند و اختلافات علنی شده است رئیس کانون هواداران می‌گوید: «چیزی که من جمعه دیدم فقط درخواست بازی زیبا از تیم بود. هواداران قصد نداشتند از تشویق تونی به عنوان یک اهرم فشار بر جلالی استفاده کنند. رحمان یاوران به یک موضوع جالب هم اشاره می‌کند: قبل از بازی، جلوی ورودی تونل نصرتی نزدیک من آمد و گفت حاجی من امروز گل می‌زنم. من هم به شوخی گفتم پس سرت را به سر من بزن تا حتما با ضربه سر گل بزنی. به نوعی آن گل را به نصرتی بلوتوث کردم.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -