تبلیغات
TRAXTOR - رفتار هواداران تراکتور و سپاهان باید الگو شود
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

رفتار هواداران تراکتور و سپاهان باید الگو شود

دوشنبه 21 مرداد 1392 10:41 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی
رفتار هواداران تراکتور و سپاهان باید الگو شود

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: بازیکنان‌مان در دو بازی مقابل سپاهان و ذوب‌آهن نتیجه خوبی گرفتند و نشان دادیم به هماهنگی لازم رسیدیم.

حمید زینی‌زاده در گفت‌وگو با فارس در مورد کسب 6 امتیاز از دو بازی تیم خود در اصفهان گفت: کسب پیروزی در این دو دیدار را به هواداران‌مان تبریک می‌گوییم درست است در شروع در تهران نتیجه خوبی نگرفتیم اما همان طور که گفتم مثل تراکتور موتورمان دیر گرم شد و در نهایت توانستیم به روند خوبی برسیم. بازیکنان‌مان در دو بازی خود در اصفهان به خوبی تلاش کردند و با کسب هماهنگی نتیجه مناسبی را به دست آوردند. وضعیت تیم در هفته‌های آینده بهتر می‌شود و با تلاش بازیکنان و کادر فنی می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. باز هم از تلاش بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم.

وی در مورد پیروزی مقابل سپاهان عنوان کرد: در این دیدار ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان را داشتیم که بسیار خوب کار کردند. سپاهان میزبان بود اما در 25 دقیقه اول ما صاحب توپ و میدان بودیم در ادامه بازی متعادل شد اما با بهره‌ بردن از موقعیت‌های‌مان نتیجه خوبی کسب کردیم. سپاهان قهرمان فصل قبل مسابقات جام حذفی بود. دیروز اتفاق بزرگی رخ داد که می‌تواند الگوی سایر تیم‌ها شود. هواداران سپاهان هم تیم خود و هم تراکتورسازی را تشویق کردند که در واکنش به این اقدام هواداران‌ ما نیز چنین کاری کردند امیدوارم این مسئله الگویی برای هواداران ایرانی شود.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه گفته بود پاداشی دو برابر بازی مقابل ذوب‌آهن به بازیکنان تیمش می‌دهد، خاطرنشان کرد: حتماً پاداش را پرداخت خواهیم کرد و این مسئله می‌تواند در روحیه تیم تأثیر بگذارد. پاداش بازی با ذوب‌آهن را بلافاصله به 11 بازیکن اصلی و نفرات ذخیره دادیم و بخشی هم به بازیکنان همراه پرداخت کردیم. با توجه به اینکه در اصفهان هستیم شاید از لحاظ مالی پول‌هایمان در اختیار نباشد و پس از حضور در تبریز این پاداش‌ها را به طور کامل پرداخت خواهیم کرد.

زینی‌زاده در مورد دیدار بعدی تیمش مقابل مس کرمان و اینکه از این هفته به بعد بازی‌های تراکتورسازی آسان‌تر می‌شود، گفت: تمامی بازی‌ها حکم فینال را دارند مس کرمان، ذوب‌آهن و تیم‌های دیگر هم مثل سپاهان قدرتمند هستند و اگر می‌خواهیم موفق شویم باید در این دیدارها هم نتیجه بگیریم.

وی در مورد وضعیت میثم بائو و محسن حسینی که از سوی کادر فنی در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفته بودند، خاطرنشان کرد:‌ با این دو بازیکن صحبت کردیم و باز هم این کار را خواهیم کرد باید بدانیم که همه ما یک هدف داریم و برای موفقیت تراکتورسازی باید نهایت تلاش‌مان را به کار بگیریم. در کلیه مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا که حدود 40 بازی می‌شود باید با تمام تلاش در میدان ظاهر شویم این بازیکنان نیز باید بدانند که تمام تلاش خود را به کار بگیرند و ان‌شاءالله مشکلی وجود نخواهد داشت.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد جذب بازیکنان خارجی عنوان کرد: سه‌شنبه قرار است یک هافبک آرژانتینی برای دادن تست به تمرینات ما بیاید دو جای خالی برای جذب بازیکنان خارجی داریم و ان‌شاءالله به مرور زمان و با دقت کامل این نفرات را جذب خواهیم کرد.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -