تبلیغات
TRAXTOR - پورغلامی: کار بزرگی انجام دادیم
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

پورغلامی: کار بزرگی انجام دادیم

دوشنبه 21 مرداد 1392 09:40 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی

پورغلامی: کار بزرگی انجام دادیم


مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: کسب شش امتیاز از دو دیدارمان در اصفهان کار سختی بود که توانستیم این کار بزرگ را انجام دهیم.


 فرهاد پورغلامی پس از پایان دیدار تراکتورسازی و سپاهان به جای مجید جلالی در کنفرانس خبری حاضر شد. با توجه به اینکه جلالی در کنفرانس قبل از دیدار مقابل سپاهان و در کنفرانس هفته سوم مقابل ذوب‌آهن حاضر نشده بود خبرنگاران اصفهانی به این موضوع معترض شدند و گفتند به احترام پورغلامی در جلسه می‌نشینند اما سؤالی از او نمی‌پرسند.

به گزارش فارس، پورغلامی در صحبت‌های خود در مورد پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان گفت: جا دارد این پیروزی را به هواداران و خانواده تراکتورسازی تبریک بگویم و از تک تک بازیکنان تشکر کنم. کسب شش امتیاز دو دیدار تراکتورسازی در اصفهان کار بسیار سختی بود. مقابل سپاهان همان ابتدا می‌توانستیم به گل برسیم اما احمدی توانست در یک موقعیت تک به تک توپ را به خوبی دریافت کند.

وی افزود: پس از این صحنه سپاهان بر بازی مسلط شد اما خوشبختانه باز هم بازی را به اختیار خودمان درآوردیم. امروز هواداران دو تیم رفتار بسیار خوبی را انجام دادند از آنها تشکر می‌کنم و مدت‌ها بود که در فوتبال چنین صحنه‌ای ندیده بودیم. ورزشگاه فولادشهر می‌تواند به الگوی در فوتبال ایران تبدیل شود و همه از رفتار هواداران سپاهان و تراکتورسازی درس بگیرند. خیلی‌ها می‌گویند در ورزشگاه اصفهان فحاشی می‌شود اما چه در زمان بازیکنی و چه در زمان مربیگری هیچ‌وقت چنین موضوعی را ندیدم.

مربی تراکتورسازی در مورد غیبت مجید جلالی در چهار کنفرانس اخیر عنوان کرد: مجید جلالی مشکل حنجره دارد و طبق توصیه پزشک حرف نمی‌زند او حتی در جریان مسابقه نیز کنار خط حاضر نمی‌شود و صحبتی نمی‌کند وگرنه قصد و غرض خاصی نبوده است.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -