تبلیغات
TRAXTOR - / روزی كه جلالی اخراجم كرد خون به مغز كسی نمی‌‌رسید
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

/ روزی كه جلالی اخراجم كرد خون به مغز كسی نمی‌‌رسید

پنجشنبه 17 مرداد 1392 10:27 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی
/ روزی كه جلالی اخراجم كرد خون به مغز كسی نمی‌‌رسید

سیدمحسن حسینی سعی دارد در مورد مشكلات اخیرش با باشگاه تراكتورسازی صحبت نكند ولی آنقدر دلش از بد روزگار پر است كه بالاخره روزه سكوتش را می‌‌شكند و درددل می‌‌كند.
سن حسینی سعی دارد در مورد مشكلات اخیرش با باشگاه تراكتورسازی صحبت نكند ولی آنقدر دلش از بد روزگار پر است كه بالاخره روزه سكوتش را می‌‌شكند و درددل می‌‌كند. او نمی‌‌خواهد تیمش را به هم بریزد به همین دلیل سكوت كرده است. وقتی پای درد دلش نشستیم دلمان نیامد كمی از حال او ننویسیم.
شاید حسینی خودش در این بازی بی‌‌تقصیر نباشد ولی انگار شخصیتش زیرسئوال رفته است دل شكسته حرف می‌‌زد، اظهارات اخیر او را بخوانید:
90: شهر را شلوغ كردی، چه خبراست؟
خبری نیست وقتی صدایت شنیده نشود، یك بار كه بلند حرف بزنی جلب توجه می‌‌كنی.
90: موضوع اخراجت از چه قرار است؟
من در تمرین اصلی تیم نبودم وبه نوعی پشت دروازه تمرین می‌‌كردم البته ناراحت شدم و به شخصیتم برخورد.
90: پس از كوره در رفتی؟
مشكل ما یك چیز بود. من انگیز تمرین كردن نداشتم و جلالی هم انگیزه بازی دادن به من را.
90: چرا این مشكل به وجود آمد.
مشكلی نیست. در واقع وقتی پستت شلوغ باشد همین می‌‌شود. همه به من می‌‌گویند محسن چرا هر مربی می‌‌آید با تو مشكل دارد. دیگر به خودم شك كردم. فكر می‌‌كنم حتما مشكل دارم واقعا تحت‌فشار هستم.
90: بهترین راه این است كه با روحیه به كارت ادامه دهی...
به خدا من آدم جنجالی نیستم ولی خیلی تحت فشارم در زمان تونی كه مرا در اوج فوتبال به یك نیمكت‌نشین تبدیل كرد حرفی نزدم. سكوت كردم. حالا چه‌طور می‌‌توانم پشت سر آقای جلالی حرف بزنم؟ خدا می‌‌داند با تمام اتفاقات آرزو دارم تراكتور و جلالی موفق باشند.
90: یعنی تو هیچ كاری نكردی كه موجب ناراحتی جلالی شود؟
شاید كمی بی‌‌انگیزه باشم آن هم به خاطر شرایط‌ ماه رمضان است. ضمن اینكه جلالی مرا در روزی كه كریمیان حال خوبی نداشت اخراج كرد. همه به خاطر این بازیكن ناراحت بودیم فكر می‌‌كنم در مورد من عجله كردند. در آن روز خون به مغزم نمی‌‌رسید آنوقت جلالی یك مرتبه به من گفت آقای حسینی! شما خسته‌ای برو استراحت كن.
90: حتما تو هم با مربی به مشكل خوردی؟
من كار خاصی نكردم. یعنی علی كریمی آنقدر سریع سمت من آمد و آرامم كرد كه اتفاقی رخ نداد ولی قدم بلنداست و جلب توجه كردم.
90: پس می‌‌خواستی شلوغ كنی؟
نه به خدا آنقدر شوكه شدم كه فرصتی برای تصمیم‌گیری پیدا نكردم. به هر حال دوست دارم در خدمت تراكتور باشم ولی اگر قرار است به كار این تیم نیایم از جمع آنها جدا می‌‌شوم.
90: تو كه اول فصل می‌‌خواستی بروی چرا ماندی؟
تیم‌هایی كه مرا می‌‌خواستند درپست من مثل تراكتور چند بازیكن داشتند. به همین دلیل تصمیم گرفتم در تراكتور كه تیم مورد علاقه‌ام بود بمانم شاید جلالی حق را به حقدار بدهد.
90: حالا برنامه‌ات چیست؟
در شخصیت من نیست كه به عنوان بازیكن مازاد با من برخورد شود. منتظر می‌‌‌مانم تا باشگاه تصمیم بگیرد. اگر هم قرار است به كار تیمم نیایم از این جمع جدا می‌‌شوم.
 باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -