تبلیغات
TRAXTOR - کریمی: گلم مقدمه‌ای برای گل‌های بعدی است
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

کریمی: گلم مقدمه‌ای برای گل‌های بعدی است

چهارشنبه 16 مرداد 1392 01:16 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی

کریمی: گلم مقدمه‌ای برای گل‌های بعدی است


بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز پس از برد برابر ذوب‌آهن گفت: با روحیه بهتری در اصفهان می‌مانیم و برای بازی با سپاهان آماده می‌شویم.


علی کریمی پس از مسابقه با ذوب آهن اصفهان که با نتیجه 4 بر 2 به سود تبریزی‌ها به پایان رسید در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه مصاف با ذوب‌آهن بسیار با اهمیت بود، اظهارکرد: به این دلیل این حرف را می‌زنم که مصاف بعدی تراکتور در اصفهان و با سپاهان است و قرار بر این شده که در اصفهان بمانیم. در نتیجه این پیروزی روحیه تیم را بهتر خواهد کرد.

به گزارش ایسنا ، وی با بیان اینکه گلی که به ذوب‌آهن زدم مقدمه‌ای برای گل‌های بعدی است، افزود: شکر خدا توانستیم پیروز شویم، تراکتور بازی را خیلی خوب شروع کرد و پس از به ثمر رساندن دو گل در نیمه اول در نیمه دوم بازی را بد شروع کردیم در نتیجه ذوب‌آهن توانست با به ثمر رساندن دو گل بازی را به تساوی بکشاند، اما به لطف خدا توانستیم به بازی برگردیم و شرایط را جبران کنیم.

زننده یکی از چهار گل قرمزپوشان تبریزی برابر سفید پوشان اصفهانی درباره این گل گفت: خدا را شکر که موفق به زدن نخستین گل برای تراکتور شدم و این گل توانست مقدمه‌ای برای شکست ذوب‌آهن باشد.

کریمی در خصوص وضعیت مهدی کریمیان که به دلیل تصادف در بیمارستان بستری شده بود، یادآور شد: خوشبختانه وضعیت جسمانی کریمیان خوب است. با بهتر شدن او روحیه دوباره به تیم تراکتور برگشت. تمامی بازیکنان خیلی دوست داشتند و خوشحال می‌شدند اگر می توانستند برد را با مهدی جشن بگیرند.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -