تبلیغات
TRAXTOR - خطیبی: بازیکنان‌مان شاهکار کردند
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

خطیبی: بازیکنان‌مان شاهکار کردند

چهارشنبه 16 مرداد 1392 12:13 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی

خطیبی: بازیکنان‌مان شاهکار کردند


مربی تیم گسترش فولاد تبریز می‌گوید بازیکنانش برابر سپاهان شاهکار کرده‌اند.


 مربی تیم فوتبال گسترش فولاد در کنفرانس خبری بعد از بازی با سپاهان اظهار کرد: واقعیت این است که از بازیکنانمان راضی هستیم. آنها شاهکار کردند. نسبت به بازی‌ها قبلی بهتر بازی کردیم و با این‌که سه امتیاز را کسب نکردیم ولی از نظر کادر فنی، نتیجه را ما به دست آوردیم.

به گزار ایسنا، وی ادامه داد: چند موقعیت نصفه نیمه داشتیم. از نظر تاکتیکی و مالکیت توپ بر سپاهان سوار بودیم. اگر موقعیت‌های صد در صدی‌مان گل می‌شد می‌توانستیم با اختلاف زیادی پیروز شویم. تیم ما جوان است و ان‌شاءالله رفته رفته بازیکنان خودشان را باور کنند.

مربی تیم گسترش فولاد بیان کرد: بازی ما خیلی بهتر از سپاهان بود. از بازیکنانمان راضی هستیم و امیدوارم روند پیشرفتمان ادامه یابد.

حسین خطیبی درباره‌ی این‌که آیا با این‌که گسترش فولاد یک بر صفر از سپاهان جلو بود آیا نیاز بود که رسول خطیبی به میدان برود، اظهار کرد: تیم در دقایق انتهایی عقب کشید و ما هم هرچه گفتیم باز هم عقب کشیدند و احساس کردیم بهتر است تا رسول خطیبی به میدان برود و از تجربه‌ی او استفاده شود تا حفظ توپ کنیم ولی متاسفانه در یک دقیقه تمرکز خود را از دست دادیم و از شانس بد ما از یک موقعیت 50 درصدی گل خوردیم. اگر گل دوم را می‌زدیم شاید این سوال را نمی‌پرسیدید. ان‌شاءالله از این بازی تجربه کسب کنیم.

وی ادامه داد: از دقیقه اول تا آخر بازی دوندگی بسیار خوبی داشتیم ولی داور تحت تاثیر سپاهان بود و به غیر از یک کارت، بقیه کارت‌هایی که به بازیکنان ما داده است را قبول نداریم. مدیریت داور ضعیف بود. نباید ما این صحبت‌ها را انجام بدهیم ولی چاره‌ای نداریم چون می‌خواهیم در بازی‌های آینده این مشکلات رفع شوند.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -