تبلیغات
TRAXTOR - می‌توانستیم سه امتیاز بازی با گسترش فولاد را کسب کنیم
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

می‌توانستیم سه امتیاز بازی با گسترش فولاد را کسب کنیم

جمعه 11 مرداد 1392 01:18 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی
سرمربی تیم تراکتورسازی با انتقاد از زمان فصل نقل و انتقالات لیگ ایران می‌گوید یکی از دلایل توقف تیمش برابر گسترش فولاد، ناهماهنگی بازیکنان این تیم بوده است.

مجید جلالی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز پس از تساوی تیمش برابر گسترش فولاد اظهار کرد: ما در نیمه اول بازی خوبی را انجام دادیم و روی بازی تسلط داشتیم. موقعیت‌های خوبی به وجود آوردیم ولی نتوانستیم به گل برسیم. در نیمه‌ی دوم نقاط ضعف‌هایی داشتیم و از روی ضربات اوت، حریف به گل دست یافت.

وی ادامه داد: ما می‌توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و به این سه امتیاز نیز نیاز داشتیم اما در ضربات شروع مجدد بازی نتوانستیم آن‌طور که باید حریف را مهار کنیم.

جلالی گفت: به نظر من دلیل اصلی ناهماهنگی تیم‌ها و زیاد بودن فرصت نقل و انتقالات است. نقل و انتقالات باید 20 روز مانده به شروع لیگ پایان یابد ولی در ایران چهار روز مانده به شروع لیگ، نقل و انتقالات پایان می‌پذیرد. کریم انصاری‌فرد و مارکو تمرین زیادی با ما نداشتند.

سرمربی تراکتورسازان ادامه داد: در هفته‌ی گذشته هر زمان که ابراهیمی صاحب توپ شد او را به شدت زدند ولی قهرمانی، داور آن بازی خطایی اعلام نکرد اما در این بازی هر بار که به بازیکن حریف نزدیک شدیم داور خطا اعلام کرد. خطا یک نوع است و باید اصول آن نیز مشخص شود و نباید دو داور با دو سلیقه‌ی متفاوت قضاوت کنند.

وی در پایان گفت: ما امروز می‌توانستیم به پیروزی دست یابیم اگر از لحاظ بدنی به شرایط خوبی برسیم بهتر از اینها کار خواهیم کرد.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -