تبلیغات
TRAXTOR - دقیقی: هدفم سربلندی تراکتورسازی است
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

دقیقی: هدفم سربلندی تراکتورسازی است

سه شنبه 1 مرداد 1392 11:05 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی

با حمایت هواداران پرشورمان کادوی شکست دادن پرسپولیس را تقدیمشان خواهیم کرد.


مهاجم تیم فوتبال تراکتور سازی گفت: امسال تیم بسیار خوبی داریم و با پیروزی مقابل پرسپولیس به محکم و با انگیزه قدم نخست را به سوی قهرمانی خواهیم برداشت.

به گزارش گل ، سعید دقیقی گفت: تمرینات بسیار خوبی را شروع کردیم و برای بازی با پرسپولیس آمادگی کامل داریم و انشاا... با کمک خدا و حمایت هواداران بتوانیم سربلند بازی را به پایان برسانیم.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پیش بینی می کنی چه تعداد هوادار تراکتورسازی به استادیوم بیاید بیان داشت: همیشه وقتی من بازی های تراکتورسازی را در استادیوم آزادی می دیدم حضور پرشمار آذری زبان ها برایم بسیار جالب بود و هیچوقت در تهران میهمان محسوب نمی شدند.

وی ادامه داد: امیدوارم در این دیدار هم هواداران مثل بازی های گذشته تراکتور با سرخابی های تهران پر تعداد به استادیوم بیایند و لطف آنها شامل حال ما شود و بتوانیم با بازی خوب ذره ای از محبت آن ها را پاسخ دهیم.

دقیقی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنی به پرسپولیس گل بزنی یا نه گفت: تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم خواهم کرد و گلزنی خودم اصلا اهمیتی ندارد و هدف من پیروزی و سربلندی تراکتورسازی است و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد سرمربی تیم را بدهم.

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تیمش را یکی از بهترین تیم های فصل سیزدهم دانست و اضافه کرد: امسال تیم بسیار خوبی داریم و نفرات خوبی جذب کردیم. ولی بازی فقط بازی با پرسپولیس نیست و 29 بازی حساس دیگر در طول فصل در پیش داریم؛ امیدوارم در تمام بازی ها با عملکرد خوب نتیجه قابل قبولی بگیریم و با پیروزی در بازی فردا نیز فصل را خیلی خوب شروع کنیم.

سعید دقیقی در خاتمه از آمادگی و انگیزه بالای تمامی اعضای تیم برای پیروزی مقابل پرسپولیس خبر داد و افزود: با حمایت هواداران پرشورمان کادوی شکست دادن پرسپولیس را تقدیمشان خواهیم کرد.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -