تبلیغات
TRAXTOR - جلالی: کریمی ما را تحت تاثیر قرار داد
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

جلالی: کریمی ما را تحت تاثیر قرار داد

سه شنبه 1 مرداد 1392 11:03 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی

مجید جلالی می‌گوید تراکتورسازی می‌خواهد شروع خوبی در لیگ برتر داشته باشد و همه بازیکنان این تیم برای این کار انگیزه بالایی دارند.


سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پرسپولیس در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد: از اینکه دوباره خداوند به من فرصت داد تا بتوانم در کنار فوتبال باشم و در سطحی که دوست دارم کار کنم، خوشحالم. همچنین خوشحالم که بعد از سال‌ها کار کردن در خوزستان عزیز، حالا در استانی کار می‌کنم که ظرفیت‌های خوب و بستری مناسب برای خدمت‌گزاری دارد. امیدوارم بتوانم در این جا هم منشاء خدمت باشم.

به گزارش ایسنا ، وی ادامه داد: آخرین باری که در لیگ بودم با پرسپولیس بازی داشتم و حالا بعد از یک سال استراحت، اولین بازی دوباره با پرسپولیس است. ما امسال صاحب یک تیم بزرگ هستیم و همه بازیکنان برای یک فصل خوب اشتیاق دارند. امیدوارم جوابگوی محبت و خوبی‌های هواداران باشیم و فردا شایستگی‌مان را در زمین اثبات کنیم.

جلالی درباره شرایط تیمش گفت: اگر تمرین‌هایمان را می‌دیدید متوجه می‌شدید که بازیکنان ما چقدر اعتماد به نفس دارند و همه آماده یک شروع خوب در لیگ هستند. بازیکنانی که قبلا در پرسپولیس بوده‌اند هم بیشتر به فکر یک شروع خوب هستند تا اینکه مقابل تیم قبلی خود بازی کنند.

سرمربی تراکتور درباره سهمیه هواداران تراکتورسازی از سکوهای ورزشگاه آزادی هم گفت: این چیزی نیست که بشود برایش درصد قائل شد و فیلتر گذاشت. تعدادی که به ورزشگاه می‌آیند این موضوع را مشخص می‌کنند. ما فقط قبل از بازی می‌توانیم درباره این موضوع صحبت کنیم.

وی درباره پرسپولیس گفت: این تیم هم تغییرات زیادی داشته است. ما بازی تدارکاتی خوبی مقابل آن‌ها برگزار کردیم. در چند روز گذشته هم تمرین‌هایمان را بر اساس شیوه بازی این تیم طراحی کردیم. ان‌شاءالله بازی زیبایی خواهد شد.

سرمربی تراکتورسازی درباره بحث انتخاب کاپیتان تیم در فصل جدید هم گفت: این موضوع حل شد وقتی با بازیکنان با صداقت صحبت کنید آن‌ها هم منطقی قبول می‌کنند. محمد نصرتی استقبال کرد و من حتی با علی کریمی صحبت کردم. در حال حاضر همه روی کاپیتانی مرتضی اسدی اتفاق نظر دارند.

جلالی درباره آخرین وضعیت علی کریمی گفت: او تمرین‌های فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته است و آنقدر خوب بود که ما را هم تحت تاثیر قرار داد. مطمئنا فصل خوب و شروع خوبی را از او خواهید دید. ما می‌خواهیم انتظارات هواداران را که کاملا به حق است برآورده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کریم انصاری فرد می‌تواند مقابل پرسپولیس بازی کند یا خیر گفت: از لحاظ قانونی مشکل این بازیکن برطرف شده و می‌تواند فردا بازی کند.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -