تبلیغات
TRAXTOR - 90/ چند خبر کوتاه از باشگاه تراکتورسازی تبریز
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

90/ چند خبر کوتاه از باشگاه تراکتورسازی تبریز

جمعه 28 تیر 1392 03:26 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی
مجید جلالی در تمرینات سیستم‌های هجومی را امتحان می‌کند تا تراکتور با تعداد نفرات زیاد در حملات شرکت کند

تراکتور 3-3-4 بازی می‌کند
90: مجید جلالی در تمرینات سیستم‌های هجومی را امتحان می‌کند تا تراکتور با تعداد نفرات زیاد در حملات شرکت کند. در این مدتی که از تمرینات تراکتورسازی گذشته جلالی با سیستم 3-3- 4 کار کرده و در حال انتخاب بازیکن برای این سیستم است. به نظر می‌‌رسد سیستم ویژه جلالی برای بازی های خانگی همین باشد اما در بازی‌های خارج از خانه تغییر سیستم دهد و شاید دفاعی‌تر تیمش را به زمین بفرستد. پیش از حضور کریم انصار‌ی‌فرد در تراکتور، ابراهیمی، دقیقی و کاظمیان نفرات خط حمله را تشکیل می‌دادند. حال باید دید با آمدن انصاری‌فرد چه تغییری توسط جلالی ایجاد خواهد شد.

کانون هواداران گسترش در راه است
90: گسترش فولاد تیم پرهواداری است. البته این تیم‌ نوپا تلاش می‌کند با حضور در لیگ برتر فوتبالدوستان تبریزی را به ورزشگاه بکشاند. در این رابطه با تازه به فکر تشکیل کانون هواداران افتاده‌اند تا با صدور کارت هواداری به معدود هواداران خود سر و سامان ببخشند. در تبریز تیم‌های تراکتورسازی و پس از آن، ماشین‌سازی محبوب هستند که البته طرفداران تراکتور از گستره استان هم فراتر رفته است و در همه جای ایران هوادار دوآتشه دارد.


نفت تهران، تراکتور را پیچاند!

90: در حالی که نفتی ها از حضور در تبریز برای بازی با تراکتور عذرخواهی کرده بودند این تیم‌ در تبریز حضور یافت و با گسترش فولاد بازی کرد! این موضوع باعث تعجب مدیران تراکتور شده است و هنوز متوجه این رفتار عجیب نفتی‌ها نشده‌اند. البته به نظر می‌‌رسد زمان بازی با تراکتور که سه‌شنبه (دیروز) تعیین شده بود مناسب گل‌محمدی و شاگردانش نبود و به همین دلیل آنها یکشنبه شب با گسترش فولاد بازی کردند و به تهران بازگشتند.

 قهر کیانی؟!
90: غیبت مهدی کیانی در تمرین دوشنبه تراکتور باعث حرف و حدیث شده است. برخی عنوان کرده‌اند او به دلیل برخی اتفاقات در تیم قهر کرده و به نشان اعتراض در تمرین حضور نیافته است. موضوعی که البته از سوی مهدی رد می‌شود. کیانی می‌گوید: «من به دلیل حضور در مجلس ختم یکی از بستگان نتوانستم در تمرین حاضر شوم. قهر دیگر چیست؟» البته این موضوع به این دلیل حاشیه‌ساز شد که یکی از مسئولان تیم دلیل غیبت کیانی را سرماخوردگی شدید او عنوان کرده بود!

استراحت برای صربستانی!
90: با وجود آنکه گفته می‌شود مارکو هافبک صربستانی به دلیل ممانعتش از حضور در تمرین دوشنبه دیپورت شده است اما یکی از مربیان تراکتور می‌گوید به این خارجی استراحت داده‌اند!
این مربی می‌گوید مارکو به کادرفنی تراکتور گفته خستگی باعث شده نتواند به خوبی توانایی‌هایش را نشان دهد و به همین دلیل به او دو روز استراحت داده شد تا از پایان هفته دوباره در تست جلالی شرکت کند.
باید دید تکلیف مارکو که زینی‌زاده از او حسابی تعریف کرده بود چه می‌شود.

 انصاری‌فرد با 1/3 میلیارد تراکتوری شد
90: حرف و حدیث در مورد مبلغ قرارداد کریم انصاری‌فرد با تراکتور همچنان ادامه دارد. پس از آنکه گفته شد حتی ارزش این قرارداد به 2 میلیارد تومان می‌رسد دیروز یک منبع موثق قیمت واقعی این قرارداد را لو داد. به گفته این مسئول انصاری‌فرد با قراردادی 1/3 میلیاردی به تراکتور پیوسته است که البته این مبلغ با همه پاداش‌ها محاسبه می‌شود. البته بندی در قرارداد انصاری‌فرد آمده که او می‌تواند با پرداخت رقم خاصی این تیم را به مقصد یک تیم اروپایی ترک کند.

دو نیجریه‌ای در راهند!
90: مجید جلالی سرمربی تراکتورسازی همچنان به دنبال بازیکن خارجی برای تقویت تیمش است. در همین راستا، با خبر شدیم قرار است دو بازیکن نیجریه‌ای در تمرینات این تیم شرکت کنند. راوی این خبر مدعی ملی‌پوش بودن این بازیکنان است. هرچند سابقه نشان داده بازیکنان ملی‌پوش نیجریه‌ای به راحتی به فوتبال ایران نمی‌آیند. حال باید دید چه بازیکنان با چه کیفیتی در تمرین تراکتور حضور می‌یابند.

فرصت تراکتور برای 350 میلیون ژنرال
90: براساس رای کمیته استیناف، تراکتورسازی فقط تا 9 مرداد مهلت دارد تا طلب سرمربی استقلال را پرداخت کند.
امیر قلعه‌نوعی که در فصل پیش سرمربی تراکتورسازی بود به دلیل اختلاف با مسئولان باشگاه تبریز نتوانست مطالباتش را کامل دریافت کند و به همین خاطر وی از این تیم به کمیته انضباطی شکایت کرد و حالا پس از گذشت چند ماه فدراسیون، تراکتورسازی را محکوم به پرداخت 350 میلیون کرده است. البته جعفری مدیرعامل قبلی باشگاه معتقد بود که طلب قلعه‌نوعی‌ 50 میلیون است نه 350 میلیون!
با این حال زینی‌زاده مدیرعامل جدید باشگاه درخواست تجدیدنظر برای این حکم قطعی داده است. به هر حال تبریزی‌ها برای پرداخت این پول فقط تا 9 مرداد فرصت دارند.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -