تبلیغات
TRAXTOR - 90/ حالا تراکتور کهکشانی است...
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

90/ حالا تراکتور کهکشانی است...

پنجشنبه 27 تیر 1392 10:36 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی
آخرین خرید بزرگ فصل نقل و انتقالات به نام تراکتور رقم خورد و تیم تبریزی در آخرین ساعات نقل و انتقالات موفق به جلب رضایت کریم انصاری فرد شد.


90: آخرین خرید بزرگ فصل نقل و انتقالات به نام تراکتور رقم خورد و تیم تبریزی در آخرین ساعات نقل و انتقالات موفق به جلب رضایت کریم انصاری فرد شد. انصاری‌فرد بعد از ایکه با «نه» بزرگ علی دایی برای حضور در پرسپولیس مواجه شد و به این نتیجه رسید که جایی در پرسپولیس دایی ندارد مذاکرات خود را با باشگاه تراکتورسازی به صورت جدی‌تر دنبال کرد تا اینکه هر دو طرف راضی به همکاری شدند، اما حضور علی کریمی و کریم انصاری‌فرد در تراکتورسازی به نوعی هفته اول لیگ برتر را حساس‌تر از پیش هم خواهد کرد در یک طرف علی دایی و در سمت دیگر علی کریمی و انصاری‌فرد. دیداری که می‌‌تواند تبدیل به یکی از خاطره‌انگیزترین بازی های لیگ برتر شود. با حضور انصاری فرد لیست بازیکنان ایرانی تراکتور کامل شد اما چگونه؟
***
تراکتورسازی در درون دروازه حامد لک و داود نوشی صوفیانی را در اختیار خواهد داشت در خط دفاعی با بخشش محمد ایران‌پوریان و انگیزه‌ای که این بازیکن از این موضوع بدست آورده است جلالی چیدمان خط دفاعی را از بین این بازیکنان انتخاب خواهد کرد: ایران‌پوریان، محمد نصرتی، مرتصی اسدی، فرشید طالبی، فخرالدینی، سیدمحسن حسینی، ربیع‌خواه و حبیب گردانی.
اما در خط میانی که نقطه قوت تراکتورسازی است حضور بازیکنان بزرگی را شاهد هستیم که هر یک می‌تواند نتیجه یک بازی را تعیین کند. حضور علی کریمی، مهدی کیانی، مهدی کریمیان، میثم بائو، محمد ابراهیمی و چند بازیکن جوان دیگر می‌توانند تن هر حریفی را به لرزه دربیاورند. اگر علی کریمی روی فرم باشد روی بازیسازی این بازیکن فرصت‌های طلایی می‌‌تواند نصیب مهاجمان تراکتورسازی شود.
***
اما در خط حمله تراکتور با حضور انصاری‌فرد جنس تراکتور جور شد و خط آتش تراکتور توانست به وضعیت خود تا حدود زیادی سر و سامان بدهد. انصاری‌فرد می‌تواند بسیار امیدوار باشد که با حضور بازیکنان بزرگی در خط میانی تراکتور حضور خود در تیم‌ملی را هم تضمین کند. البته همه اینها منوط به صرف فعل خواستن است. خط حمله تراکتور هم با حضور سعید دقیقی، جواد کاظمیان، مسعود ابراهیم‌زاده و محسن دلیر بسیار غنی است البته می‌توان پیش‌بینی کرد جلالی زوج دقیقی و انصاری‌فرد در نوک خط حمله را به سایر زوج‌ها ترجیح دهد. در این میان کاظمیان هم می‌تواند نقش ویژه‌ای در ترکیب تیم داشته باشد. از سوی دیگر تراکتور تا بدینجای کار به نظر می‌رسد با دو بازیکن خارجی هم به توافق رسیده که یکی در خط حمله و دیگری در خط میانی می‌توانند بازی کنند. گیلسون برزیلی که فصل قبل هم در تراکتور حضور داشت و مارکو صربستانی که هواداران از این بازیکن اگر با تراکتورسازی ثبت قرارداد کند خیلی خواهند شنید.
 
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -