تبلیغات
TRAXTOR - 90/ آپ‌دیت تراكتور با مجید كامپیوتر
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

90/ آپ‌دیت تراكتور با مجید كامپیوتر

پنجشنبه 9 خرداد 1392 04:51 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی
بالاخره بعد از كش و قوس‌های فراوان در انتخاب مربی، گوی مجید جلالی از كیسه مدیران باشگاه تراكتور بیرون آمد و اسم او رسما به عنوان مربی فصل آینده تراكتورسازی اعلام شد.

انتخاب دستیاران قوی، رمز موفقیت
آپ‌دیت تراكتور با مجید كامپیوتر

90: بالاخره بعد از كش و قوس‌های فراوان در انتخاب مربی، گوی مجید جلالی از كیسه مدیران باشگاه تراكتور بیرون آمد و اسم او رسما به عنوان مربی فصل آینده تراكتورسازی اعلام شد. دیروز پیرامون این مسائل حرف و حدیث‌های زیادی مطرح بود. برخی از این انتخاب خوشحال بودند و برخی نگران آینده تراكتور.

مجید جلالی به عنوان یك مربی با دانش سابقه زیادی در فوتبال ایران دارد. او جزو مربیان بازیكن ساز فوتبال كشورمان است. اما به ‌طور كل باید به این موضوع واقف باشد كه بحث تراكتورسازی با تمام تیم‌هایی كه با آنها كار كرده كاملا فرق می‌‌كند. تراكتور جزو معدودترین تیم‌های آسیا است و این موضوع مسئولیت جلالی را بسیار دشوارتر می‌‌كند. از طرفی او به عنوان سرمربی تراكتور با حواشی زیادی هم روبه‌رو است. جلالی از نظر دانش فوتبالی مربی بزرگی است اما در انتخاب كمك‌ها باید با وسواس كامل عمل كند چرا كه یك نیمك‌ قوی می‌‌‌تواند كمك شایانی در آماده‌سازی بازیكنان و حفظ توانایی‌های آنها در لیگ‌برتر و آسیا كند. جلالی می‌‌تواند برگ زرینی در صفحات تاریخ كاری خود رقم بزند چرا كه تراكتور و قرار گرفتن در راس هدایت این تیم آرزوی بسیاری از مربی‌های موفق لیگ‌برتر است. جلالی زمان خوبی هم در بستن تیم خود و انتخاب بازیكنان مورد علاقه‌اش دارد. تراكتورسازی در اكثر نقاط نیاز به تقویت دارد به‌ویژه درخط میانی و خط حمله چرا كه تراكتور فصل قبل از لحاظ گلزنی با مشكلات عدیده‌ای مواجه بود از طرفی دیگر جدایی فروزان و عقیل اعتمادی از تراكتور جذب درواز‌ه‌بان تراز اول را ضروری نشان می‌‌‌دهد. تراكتور در خط دفاعی هم به نظر می‌‌رسد میلاد فخرالدینی را كنار خود نخواهد داشت از طرفی دیگر جدایی دهنوی و چند بازیكن مطرح دیگر هم نشان می‌‌دهد كه جلالی باید یك تیم پرانرژی جدید با میل پیروزی را روانه مسابقات كند. تركیب تراكتور در این فصل تغییرات زیادی خواهد دید و امكان اینكه شاهد حضور بازیكنان بومی در تركیب تیم هم باشیم دور از انتظار نخواهد بود، چیزی كه بسیاری از هواداران منتظر آن هستند تراكتور به نوعی با مجید جلالی آپدیت خواهد شد و خونی تازه در رگهای تراكتور جریان خواهد یافت. باز هم روح فوتبال در تبریز زنده شده و هواداران منتظر خبرهای جدید از تیمشان هستند.

 
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -