تبلیغات
TRAXTOR - 90/ چند خبر از فوتبال خطه آذربایجان
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

90/ چند خبر از فوتبال خطه آذربایجان

پنجشنبه 9 خرداد 1392 03:50 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی
از قرار معلوم تراكتور‌ی‌ها در مورد جذب نفرات جدید چندان هم بیكار ننشسته‌‌اند.

واكنش جعفری به انتخاب جلالی!
90: از قرار معلوم محمدحسین جعفری با انتخاب مجید جلالی به عنوان سرمربی جدید تراكتور چندان موافق نیست. او البته نارضایتی‌اش را صریح بیان نمی‌‌كند. مدیرعامل پیشین تراكتور می‌‌گوید: «باید به این انتخاب احترام گذاشت. مهم موفقیت تراكتورسازی در لیگ و آسیا است. پتانسیل تراكتور بسیار بالاست و هواداران پرشور نمی‌‌گذارند این تیم رو به ضعف برود. «او در پاسخ به این سئوال كه آیا اگر مدیرعامل بود جلالی را انتخاب می‌‌كرد می‌‌گوید: من تفكرات خاص خودم را دارم.»

مذاكره تراكتور با چند استقلالی
90: از قرار معلوم تراكتور‌ی‌ها در مورد جذب نفرات جدید چندان هم بیكار ننشسته‌‌اند. گفته می‌‌شود باشگاه با چند بازیكن استقلال هم مذاكراتی داشته و این موضوع از سوی زینی‌زاده هم تایید شده است.
مسئولان تراكتور البته نامی از این بازیكنان نبرده‌اند اما گفته می‌‌‌شود ایمان موسوی یكی از آبی‌پوشانی است كه مورد توجه تراكتوری‌ها قرار دارد.

كریمیان: بعد از قرارداد می‌‌گویم از چه تیم‌هایی پیشنهاد داشتم
90: مهدی كریمیان می‌‌گوید: از آخرین باری كه با مسئولان تراكتور جلسه داشته‌ام هنوز با آنها حرف نزده‌ام. چند بار با باشگاه مذاكره كرده‌ام اما به توافق نرسیدیم و قرار است تا پایان هفته وضعیتم مشخص شود. او ادامه می‌‌دهد: می‌‌دانم كه در لیست جلالی هستم. از این نظر مشكلی برای ماندن در تراكتور ندارم و فقط باید به توافق برسیم. من از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد دارم اما برخلاف بقیه هر وقت قرارداد بستم می‌‌گویم از چه تیم‌هایی پیشنهاد داشتم تا بازارگرمی نشود. كریمیان در مورد حضور جلالی در تراكتور هم می‌‌گوید: جلالی مربی خوبی است كه سابقه قهرمانی در لیگ‌برتر را دارد. امیدوارم بتواند با تراكتور هم قهرمان شود.

كیانی: تراكتوری‌ها از جلالی سوءاستفاده نمی‌‌كنند
90: مهدی‌ كیانی می‌‌گوید: «من از طر یق پیامك متوجه شدم آقای جلالی سرمربی تراكتور شده است. ایشان مربی بزرگی است كه هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی در سطح بالایی قرار دارد. امیدوارم با حضور او بتوانیم بالاخره به عنوان قهرمانی در لیگ‌برتر برسیم. این هافبك در مورد شناختش از مجید جلالی می‌‌‌گوید: از دور كارش را دنبال می‌‌كردم ایشان پاس را قهرمان كرده است. كیانی ادامه می‌‌‌دهد: تراكتور بازیكنان بزرگی دارد كه از شخصیت جلالی سوءاستفاده نخواهند كرد. او در مورد ادامه حضورش در تراكتور هم می‌‌گوید: چند روز پیش رفتم باشگاه و مذاكره كردم. به امید خدا به زودی قرار داد می‌‌بندم. پول برایم مهم نیست بلكه هواداران تراكتور برایم ارزش دارند.

مهاجم شاهین در تیم خطیبی
90: حمیدرضا سلیمانی مهاجم فصل گذشته شاهین بوشهر به تیم گسترش‌فولاد تبریز پیوست. این بازیكن دیروز با تیم رسول خطیبی به توافق رسید و قراردادی دوساله بست. گسترش‌فولاد پیش از این رسول پیرزاده و داود نوش‌صوفیانی را به خدمت گرفته بود.

تراكتور یكشنبه استارت می‌‌زند
90: دور جدید تمرینات تراكتورسازی از یكشنبه آینده آغاز می‌ شود. تراكتوری‌ها روز گذشته با مجید جلالی به توافق رسمی رسیدند و قرار است این مربی شنبه در تبریز حضور یابد. او پس از بازدید از امكانات باشگاه از یكشنبه تمرینات این تیم را زیر نظر می‌‌گیرد.

باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -