تبلیغات
TRAXTOR - مقامی در شأن تراکتورسازی می‌خواهیم
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

مقامی در شأن تراکتورسازی می‌خواهیم

سه شنبه 7 خرداد 1392 02:00 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی
مقامی در شأن تراکتورسازی می‌خواهیم

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی جزء ? باشگاهی است که در فوتبال کشور تاثیر زیادی دارد.
مجید جلالی پس از پذیرش سرمربیگری تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص دلایل این انتخاب خود در گفت و گو با فارس گفت: برای من که یک مربی فوتبال هستم بسیار حائز اهمیت است در تیمی کار کنم که تاثیرگذاری‌اش در فوتبال بیشتر باشد و در حال حاضر اگر بخواهیم 4 باشگاه را نام ببریم که در فوتبال کشور تاثیرگذاری زیادی دارند قطعا تیم تراکتورسازی یکی از این 4 باشگاه است.

وی ادامه داد: ما امیدواریم از جنبه‌های مختلف در فوتبال کشور تاثیرگذار باشیم، چه از شکل بازی، چه فرهنگ تیمی، چه رفتار هواداری همینطور رفتار رقابتی و در آخر از نظر نتیجه گرفتن هم به شکل ایده آلی کار کنیم. ضمن اینکه می‌خواهیم در ابعاد سازندگی الگو باشیم. بعد از اتمام این برنامه‌ها، برنامه‌های خوب دیگری هم داریم.


جلالی در خصوص اینکه تیم تراکتورسازی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و هواداران پرشور این تیم همواره خواهان نتیجه گیری تیمشان هستند گفت:اینها مواردی است که تمامی آن را در نشست هایی که با مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی داشتم به آن اشاره کردیم،ما در صدد هستیم با یک همکاری جمعی یک تیم خوب را ببندیم و در جام‌های مختلف از جمله لیگ برتر شایستگی‌های خود را اثبات کنیم.
سرمربی جدید تیم تراکتورسازی با اشاره به احتمال جدایی برخی از بازیکنان این تیم در فصل نقل و انتقالات پیش رو گفت: مطمئنا وقتی بازیکنان تیم تراکتورسازی در فصل گذشته توانسته‌اند با عملکرد خود در لیگ برتر دوم شوند و در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا عملکرد نسبتا خوبی ارائه داده و کسب تجربه بکنند، آنچه که مسلم است استخوان بندی تیم را باید حفظ کنیم.

جلالی در خصوص جدایی چند بازیکن کلیدی تیم تراکتورسازی مانند قاسم دهنوی گفت: الان نمی‌توانم به طور تفکیکی اسم ببرم اما ما تلاش می‌کنیم اکثریت بازیکنان را حفظ کنیم.


این مربی فوتبال کشورمان با اشاره به دریافت پیشنهاد از یک تیم لیگ دسته اولی انگلیس گفت: من با مدیران این تیم انگلیسی صحبت کردم اما قرار شدحضور من در این تیم یک سال به تعویق بیفتد ضمن اینکه دوست نداشتم این مسئله رسانه‌ای شود. من در حدود 40 روز است که با مدیران تیم انگلیسی مذاکره می‌کنم اما روز گذشته و پس از آنکه موضوع مذاکراتم با تراکتورسازی رسانه‌ای شد بحث پیشنهادات دیگرم از جمله تیم انگلیسی هم مطرح شد.


جلالی با تاکید بر این موضوع که خود نیز به دنبال کسب عنوان شایسته همراه با تیم تراکتورسازی است گفت: هواداران تراکتور سازی همواره از تیمشان انتظارات بالایی دارند و حتی به قهرمانی هم فکر می‌کنند، بنده هم خودم از کار خودم انتظاراتم بالاست و ما مسلما ظرفیت‌هایی را در تیم تراکتورسازی داریم و باید ظرفیت‌های بیشتری را در تیم ایجاد کنیم و به فکر کسب مقام شایسته‌ای هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.


وی در پایان تاکید کرد: کسب مقام در خور شان تراکتورسازی باید هدفی باشد که ما آن را دنبال می‌‌کنیم.

 باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -