تبلیغات
TRAXTOR - سیدصالحی: جلالی انتخاب خوبی بود
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

سیدصالحی: جلالی انتخاب خوبی بود

سه شنبه 7 خرداد 1392 01:56 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی

سیدصالحی: جلالی انتخاب خوبی بود


مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: مجید جلالی جزو مربیان بسیار خوب فوتبال ایران است و انتخاب خوبی برای تراکتورسازی است.


مهدی سیدصالحی در مورد انتخاب مجید جلالی به عنوان سرمربی تراکتورسازی گفت: جلالی از مربیان خوب و با دانش فوتبال ایران است و به نظرم مسئولان تیم انتخاب درستی انجام دادند. همانطور که جلالی با تیم‌های دیگرش نتایج خوبی گرفت امیدوارم همان نتایج را با فولاد نیز تکرار کند. او می‌تواند در فولاد به موفقیت برسد و برایش آرزوی سربلندی می‌کنم.

به گزارش فارس ، وی در مورد اینکه آیا تصمیمی بر ماندن در فولاد خوزستان گرفته است، خاطرنشان کرد: هنوز صحبتی با مسئولان باشگاه نداشته‌ام و قرار است در روزهای اخیر مذاکره کنیم تا ببینیم شرایطمان به چه نحوی رقم می‌خورد.

سیدصالحی در مورد پیشنهادی که گفته می‌شود یک باشگاه چینی به او داده است، عنوان کرد: ‌این پیشنهاد به صورت رسمی نبوده و مدیر برنامه‌هایم داده شده است. هنوز این مسئله قطعی نشده و چیزی مشخص نیست.

مهاجم تراکتورسازی در مورد اینکه کمیته انضباطی برای عدم حضورش در اردوی تیم ملی او را دعوت کرده است، خاطرنشان کرد: در تماس با امید نمازی توضیحات خودم را ارائه کردم و این مسئله را به استحضار محمدمهدی نبی نیز رساندم در کمیته انضباطی نیز حضور پیدا می‌کنم و در این ارتباط صحبت‌هایم را بیان خواهم کرد. مشکل خانوادگی داشتم به همین خاطر نتوانستم در خدمت تیم ملی باشم و انشاءالله اگر این مسائل رفع شد تلاش می‌کنم با کمک خدا اگر توانستم هر طور که شده به تیم ملی کمک کنم.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -