تبلیغات
TRAXTOR - فروزان: جلالی می‌تواند تراکتورسازی را موفق کند
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

فروزان: جلالی می‌تواند تراکتورسازی را موفق کند

سه شنبه 7 خرداد 1392 01:55 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی

فروزان: جلالی می‌تواند تراکتورسازی را موفق کند


دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: مسئولان تیم انتخاب بسیار خوبی کردند و جلالی می‌تواند تراکتورسازی را به موفقیت برساند.


محسن فروزان در مورد حضور مجید جلالی در تراکتورسازی گفت: حمید زینی‌زاده انتخاب بسیار خوبی انجام داد و مجید جلالی را که یک مربی بادانش و دارای دیسیپلین است به عنوان سرمربی انتخاب کرد، جلالی می‌تواند تراکتورسازی را در لیگ ایران و هم در آسیا به موفقیت برساند.

به گزارش فارس ، وی افزود: ‌از خصوصیات خوب جلالی جوانگرایی کردن است. جلالی مربی‌ای است که به جوانان اعتقاد دارد و این مسئله می‌تواند برای بازیکنان تبریزی بسیار مفید باشد.

فروزان در مورد اینکه آیا با تراکتورسازی تمدید می‌کند، خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد خوب داشتم اما اولویتم تراکتورسازی است. هنوز تصمیم را نگرفتم و تا روزهای پایانی صبر می‌کنم تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنم. امسال وضعیتی وجود دارد که بازیکنان باید تمام تلاش خود را بکنند تا در تیم ملی برای حضور در جام جهانی قرار بگیرد. باید در انتخابم دقت کنم تا مثل فصل گذشته دچار مشکل نشوم.

دروازه‌بان تراکتورسازی خاطرنشان کرد: زینی‌زاده با من تماس گرفت و گفت صبر کنم تا وضعیت سرمربی مشخص شود. به هر حال باید صحبت‌هایمان را با مسئولان تراکتورسازی انجام دهیم تا بهترین تصمیم را بگیرم.

وی در مورد شرایط تیم ملی اظهار داشت: همه باید حمایت کنیم تا تیم ملی به موفقیت برسد. کی‌روش مربی تکرار نشدنی است که روی نیمکت ایران قرار گرفت است. باید فشار را از روی او برداریم و اجازه دهیم با طیب خاطر کار خود را به بهترین نحو انجام دهد. کی‌روش تیم ملی ایران را می‌تواند به جام جهانی ببرد و در این راه خواهش می‌کنم تمام رسانه‌ها و هواداران از تیم ملی حمایت کنند.

فروزان در مورد اینکه گفته می شود از سوی پرسپولیس با او مذاکره شده است، عنوان کرد: علی دایی و بهزاد غلامپور مربیان بسیار خوبی هستند که همیشه ارتباط بسیار خوبی با آن ها داشتم اما در مورد حضور در پرسپولیس با من هیچ صحبتی انجام نشده است.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -