تبلیغات
TRAXTOR - تمرکز داشته باشیم، الجزیره را در امارات می بریم
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

تمرکز داشته باشیم، الجزیره را در امارات می بریم

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1392 09:02 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی
تمرکز داشته باشیم، الجزیره را در امارات می بریم
 
مدافع تراكتور سازی گفت: اگر بتوانیم با منطق بازی را کنترل کنیم، با توجه به بازیکنان سرعتی که داریم، می توانیم در ضد حملات به گل برسیم.

سید محسن حسینی در گفت و گو با پانا در خصوص بازی با الجزیره امارات، اظهار داشت: در حال حاضر آمادگی خوبی برای این بازی داریم و انشاالله با كسب 3 امتیاز به تبریز باز می گردیم. تمام تلاش خود را برای كسب پیروزی به كار خواهیم گرفت تا امید خود را برای صعود بالا ببریم. البته یقین بدانید تیم الجزیره هم برای جبران شکست بازی رفت تلاش می کند و باید مراقب آنها باشیم.

مدافع گلزن تیم تراكتور سازی ادامه داد: الجزیره را در تبریز با نتیجه خوبی شكست داده ایم ولی این دلیلی نمی شود كه در دور برگشت نیز آنها عملكرد خوبی در مقابل ما نداشته باشد. ما باید تمام تلاش خود را برای كسب 3 امتیاز انجام بدهیم. پیروز شدن در خانه حریف اصلا اسنان نیست به خصوص این که شناخت حریف از ما بیشتر شده است. الجزیره قدرتمند است و بازیكنان خوبی نیز دارد. اگر بتوانیم با منطق بازی را کنترل کنیم، با توجه به بازیکنان سرعتی که داریم، می توانیم در ضد حملات به گل برسیم.

وی با اشاره به شانس صعود تراکتور افزود: تراکتور شانس صعود خوبی دارد به شرط این که 2 بازی را ببریم. حتی بتوانیم الجزیره ار در امارات متوقف کنیم، الشباب می تواند الجیش را ببرد. با توجه به این که الجیش در بازی آخر رقیب مستقیم ما محسوب می شود و در تبریز هم بازی می کنیم، شانس ما بالای 90 درصد است.

حسینی درباره ادامه مسابقات لیگ برتر،گفت: دو بازی در لیگ برتر باقی مانده است که می تواند سرنوشت یک فصل ما را رقم بزند. این 6 امتیاز در واقعا شالوده و تمام حاصل تمرینات و سختی هایی است که تیم کشیده. امیدواریم با کسب 6 امتیاز ممکن، سهمیه آسیایی خود را قطعی کنیم. متاسفانه در چند بازی گذشته عملكرد خوبی نداشتیم ولی با كسب 2 پیروزی در 2 بازی باقی مانده می توانیم حداقل سهمیه آسیایی و یا به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر دست یابیم به شرط این که سپاهان بازی آخر خود را نتواند برنده شود.

وی در پایان خطاب به هواداران تیم تراكتور سازی تبریز، اظهار داشت: انشاالله هواداران حمایت خوبی در بازی های باقی مانده داشته باشند. به حمایت آنها شدیدا نیاز داریم. امیداورم با پیروزی مقابل الجزیره آنها را خوشحال كنیم تا با رغبت و دلگرمی به ورزشگاه بیایند. اطمینان دارم هواداران استقبال خوبی از بازی آخر ما در لیگ قهرمانان آسیا که مقابل الجیش داریم، خواهند داشت. بالاخره فکر می کنم هواداران تراکتور شایسته گرفتن کسب سهمیه آسیا در لیگ و صعود به دور بعد هستند.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -