تبلیغات
TRAXTOR - 90/شهرداری خیال‌های باطل را جمع‌آوری می‌‌كند
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

90/شهرداری خیال‌های باطل را جمع‌آوری می‌‌كند

سه شنبه 3 اردیبهشت 1392 08:40 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی
چند سال پیش چشم ندیدن. فولاد‌گستر را داشتند و حالا نوبت آن رسیده تا موفقیت شهرداری تبریز را لوث كنند.

 شهرداری خیال‌های باطل را جمع‌آوری می‌‌كند
90: دوباره شروع شد.
چند سال پیش چشم ندیدن. فولاد‌گستر را داشتند و حالا نوبت آن رسیده تا موفقیت شهرداری تبریز را لوث كنند.
آقایان قاطعانه از تبانی «فراز» با راهیان كرمانشاه می‌‌گفتند به امید آن كه صحنه‌ای در این بازی پیدا و همان بهانه‌ای شود برای هیاهو و جنجال. این بازی اما بی‌‌هیچ اشكالی خاتمه پیدا كرد و جالب این كه شهرداری را پیروزی خارج ازخانه یك تیم قعرنشین مقابل رقیب (استقلال صنعتی) به لیگ‌برتر فرستاد.
این شد كه حتی با قو‌ی‌ترین میكروسكوپ‌ها نیز نتوانستند از سلامت و پاكی هفته آخر لیگ یك ایرادی بگیرند و چیزی علیه شهرداری پیدا كنند.
پس از آن اما مدیری كه سابقه زیادی در همكاری با دلال‌ها دارد در حضور اعضای تیمش گفت: خیال‌تان راحت! به تیم رسانه‌ای‌ام سپرده‌ام صعود تبریز‌ی‌ها را لوث كنند. فضایی به وجود می‌‌آورم تا مردم را نسبت به سلامت صعود شاگردان كمالوند مظنون سازم.
جالب این كه پیامد سخنرانی آقا مدیر حرف و حدیث‌ها نیز شروع شد. خاطرات از قبر بیرون آمدند و جوسازی علیه شهرداری سر از رسانه‌های نوشتاری درآورد.
مسئولان تیم تبریزی هم بیكار نماندند و علیه این سدمعبر دست به كار شدند و شكایت كردند تا خیال‌های باطل را جمع‌آوری كنند. در واقع شایعه تبدیل شده به یك جنگ حقوقی- حیثیتی، جنگی كه امیداواریم مثل بسیاری از پرونده‌ها به فراموشی سپرده نشود تا بعدها كسی نتواند سلامت شهرداری را زیر سئوال ببرد.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -