تبلیغات
TRAXTOR - 90/ تبریز می‌‌تواند 18 نماینده داشته باشد
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

90/ تبریز می‌‌تواند 18 نماینده داشته باشد

چهارشنبه 28 فروردین 1392 09:01 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی90: چه کسی می‌خواهد، شهرداری و گسترش و تراکتور «ما» نشوند؟

90: چه کسی می‌خواهد، شهرداری و گسترش و تراکتور «ما» نشوند؟
این صدای زوزه کدامین گرگی است که می‌گوید: تبریز را نهایتا دو نماینده بس؟!
آه! ای حلزون، از کوه فوجی بالا برو. ولی آرام‌آرام. فوتبال تبریز نیز حلزون‌وار به قله رسیده است. آهسته و پیوسته، مهرش به دل لیگ نشسته، با این حال آنها که چون غنی‌ترند محتاج‌ترند می‌کوشند این درخت به بار نشسته را با تبر آز قطع کنند.
حتی شایعه ساخته‌اند که «فراز» این پروفسور تیم بالا بیار که دکترایش را با شیرین فراز گرفت و پی اچ دی اش را با تراکتور درصدد برآمده تا حریف گام آخر را از راه بدر کند و با بوی گند تبانی به هت‌تریک نایل آید.
آنها که مسمویت فکرشان از آب‌های بازی رفت پرسپولیس – سپاهان نیز آلوده‌تر است می‌کوشند با این دروغ‌ها بازی کرمانشاه را از حالت طبیعی خارج کنند تا میهمان به اغما برود و میزبان تا سر حد مرگ عرق مردانه بریزد و شانس شهرداری را بجود.
نمی‌دانیم چه وحشتی است که از سه تیمی شدن تبریز دارند؟ نمی‌دانیم چرا این تب پرشوری را تب برمی‌خورانند و می‌خواهند فوتبال دیار تعصب روی ویلچر بنشیند؟ نمی‌دانیم این حس مه گرفته و بی‌چراغ حسادت چرا از سوراخ قسمت بیرون آمده و می‌خواهد همچو ماری خوش خط و خال رنگین کمان آینده را نیش بزند؟
این در حالی است که تبریز می‌تواند 18 نماینده در لیگ داشته باشد. همین رسول خطیبی در 40 سالگی گلزن‌تر از جوان‌های18 ساله است. فولادگستر با بومی‌سازی او کاری کرد کارستان. تراکتور هم رستم شاهنامه فوتبال مالامال از عشق تبریز است. اینجا را می‌گویند دیار ستارخان و باقرخان. سرزمینی که از آن درخت دایی روییده‌ است. میوه‌ای چون باقری به بار نشسته است. هر زمان که ترک‌ها در اکثریت بوده‌اند حتی رفتن به جام‌جهانی نیز دور از دسترس نبوده است، با این حال آب را گل می‌کنند و چشم دیدن موفقیت‌های عجیب و غریب پایتخت جدید فوتبال ایران را ندارند.
شهرداری اما پرچم را دست شیث سپرده و او شده است پیش قراول سپاه تبریز در کرمانشاه. علیزاده، با آن دست‌های خمپاره‌اندازش آماده اعزام به میدان است. شهرداری می‌خواهد کامیاب شود با کمالش، با فرازش، با کمال‌وندش. این تیم راضی به بازی رضی است. همچو یونسی در دل نهنگ قسمت.
با چنین ارتشی شهرداری چاره‌ای ندارد جز بالا رفتن از نردبان شهرت. رسیدن به بانک اعتباری لیگ و حضور در کاسه خوشبختی سلطان سلیمان قسمت.
 
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -