تبلیغات
TRAXTOR - کنار گذاشتن من تصمیم مدیریتی بود!
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

کنار گذاشتن من تصمیم مدیریتی بود!

سه شنبه 20 فروردین 1392 09:50 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی
کنار گذاشتن من تصمیم مدیریتی بود!
کنار گذاشتن من یک تصمیم مدیریتی بود و امیدوارم مدیران تیم تدبیری بیندیشند که این مشکل برطرف شود چرا که من مصاحبه ای علیه آنان انجام ندادم.

محمد ابراهیمی ستاره‌ی تیم تراکتورسازی که پس از بازی با سپاهان تعویض شد و ماجرای اخراج او از جائی آغاز شد که او در زمانی‌که در حال ترک زمین بود پسر جعفری، مدیرعامل تراکتور را مسبب تمامی مشکلات این تیم قلمداد کرد. حال در شرایطی که تراکتور به شدت ضعف را در کادر بازیکنان خود احساس می‌کند، به نظر بازگشت ابراهیمی محتمل خواهد بود. او در مصاحبه‌ای در رابطه با این جریان گفت :

طی یکی دو روز آینده با سردار جعفری جلسه ای خواهم داشت و امیدوارم بعد از آن به مجموعه تیم برگردم.

به نقل از اوج نیوز،محمد ابراهیمی به دلیل مصاحبه ای که از جانب وی منتشر شده بود تا اطلاع ثانوی از تیم کنار گذاشته شد.این مصاحبه بعد از بازی تراکتورسازی و سپاهان منتشر شده و ابراهیمی در آن علیه مدیریت باشگاه سخنانی گفته بود.

آیا این مصاحبه‌ها حقیقت دارد ؟

آن مصاحبه ساختگی بود و من مصاحبه ای علیه مدیریت نکردم.متأسفانه برخی ها قصد دارند جو تیم را به هم بریزند.

یک ماه از دوری شما از تراکتور می‌گذرد؛ چطور بود ؟

این یک ماه خیلی بر من سخت گذشت.به خاطر مسأله ای از تیم دور ماندم که واقعیت نداشت.امیدوارم با جلسه ای که طی یکی دو روز آینده با سردار جعفری می گذارم سوءتفاهمات برطرف شود.

کنار گذاشتن من یک تصمیم مدیریتی بود و امیدوارم مدیران تیم تدبیری بیندیشند که این مشکل برطرف شود چرا که من مصاحبه ای علیه آنان انجام ندادم.

جلسه با سردار جعفری چطور بود ؟

او پیش قدم شد و با هم جلسه ای گذاشتیم.جلسه خوبی بود و برخی مسایل بازگو شد.امیدوارم طی روزهای آینده در جلسه با خود سردار هم مشکلات برطرف شود.

شرایط بدنی خودت چطور است ؟

در این مدت از تمرینات غافل نبودم و اگر به تیم برگردیم و کادر فنی بخواهد،می توانم بازی کنم.واقعا دلم برای هواداران تراکتورسازی تنگ شده و بی صبرانه منتظر دیدار با آنها هستم.
 
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -