تبلیغات
TRAXTOR - سیدصالحی: آقای گل باید روی پیشانی‌ات باشد
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

سیدصالحی: آقای گل باید روی پیشانی‌ات باشد

سه شنبه 20 فروردین 1392 08:44 ق.ظ

یازان : حامد نصیبی
سیدصالحی: آقای گل باید روی پیشانی‌ات باشد
مهدی سیدصالحی یكی از امیدهای تراكتور در بازی چهارشنبه است. این مهاجم با وجود تلاش از بازی رفت. چند فرصت گلزنی ایده‌آل را از دست داد تا در ریاض ناكام باشد. سید حالا می‌‌خواهد از الشباب انتقام بگیرد. تازه‌ترین حرف‌های او را بخوانید.


90: مهدی سیدصالحی یكی از امیدهای تراكتور در بازی چهارشنبه است. این مهاجم با وجود تلاش از بازی رفت. چند فرصت گلزنی ایده‌آل را از دست داد تا در ریاض ناكام باشد. سید حالا می‌‌خواهد از الشباب انتقام بگیرد. تازه‌ترین حرف‌های او را بخوانید.
90: چرا كم حرف شدی سید؟
هر چقدر كمتر حرف بزنم كمتر حاشیه درست می‌‌شود. متاسفانه برخی از قول من مصاحبه می‌‌زنند. حرفهایی كه روحم نیز از آنها خبر ندارد. هر چقدر هم كه پیگیری می‌‌كنم كسی پاسخگو نیست.
90: بگذریم. شرایط تیم چطور است؟
پس از پیروزی مقابل داماش با روحیه خوبی به عربستان رفتیم و شانس آن را هم داشتیم كه پیروز میدان باشیم. اما متاسفانه به بی‌‌تجربگی خودمان باختیم. همه دیدند كه به هیچ‌وجه سزاوار شكست نبودیم. به هر حال همه چیز گذشته و حالا ما باید چهارشنبه حقانیت خود را ثابت كنیم.
90: خودت هم چند فرصت داشتی؟
بله. تلاش زیادی كردم كه گل بزنم. اما انگار روز، روز ما نبود. فكر كنم آن ضربه برگردان باید گل می‌‌شد اما قسمت نبود. البته ولید عبداله گلر الشباب هم خیلی آماده بود.
90: چهارشنبه گل می‌‌زنی؟
تا حالا از من قول گلزنی شنیده‌اید؟ من همیشه تلاش می‌‌كنم بقیه‌اش دست خداست.
90: قهرمانی در لیگ را كه فراموش كرده‌اید. درست است؟
شانس ما زیاد نیست. به هر حال ما باید سه بازی باقی مانده خودمان را ببریم. شاید خدا خواست و اتفاقاتی برای سپاهان و استقلال رخ داد تا ما قهرمان شویم.
90: حالا سپاهان یا استقلال؟ قهرمانی كدام تیم را ترجیح می‌‌دهی؟
من سال گذشته كه در سپاهان بودم گفتم اگر خدا بخواهد سپاهان قهرمان شود، كسی نمی‌‌تواند آن را زمین بزند. الان هم می‌‌گویم هر تیمی خدا بخواهد قهرمان می‌‌شود. برای من هیچ فرقی ندارد و برایم موفقیت تراكتور در سه بازی آینده مهم است. به هر حال ما روی كاغذ هنوز شانس قهرمانی داریم. پس از میان سپاهان و استقلال من كاغذ را انتخاب می‌‌كنم (می‌‌خندد).
90: آقای گل می‌‌شوی؟
اگر روی پیشانی من نوشته باشد آقای گل حتما می‌‌شوم.
90: تیم‌ملی چطور؟ به پیراهن این تیم می‌‌رسی؟
فوتبال سلیقه‌ای است و من فكر می‌‌كنم فوتبالم به چشم كی‌روش نیامده است. دیگر حرفی نمی‌‌ماند هر چند من همیشه تلاشم را می‌‌كنم.
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -