تبلیغات
TRAXTOR - حواشی تمرین تراکتورسازی
آذربایجان یوردوموز تراختور بوزقوردوموز

حواشی تمرین تراکتورسازی

چهارشنبه 7 فروردین 1392 03:56 ب.ظ

یازان : حامد نصیبی
حواشی تمرین تراکتورسازی

این تمرین با غیبت دو بازیکن تراکتور آغاز شد که محمد ابراهیمی موقتا اخراج از تیم بوده محمد نصرتی نیز در اردوی تیم ملی به سر می برد.

سایت گل: تمرین ظهر امروز تراکتورسازان که آخرین تمرین این تیم قبل از حرکت به رشت در چمن مصنوعی کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد خالی از حواشی نبود و نشان دهنده کشیده شدن اختلافات بین مدیریت و کادرفنی به جمع هواداران این تیم بود .

این تمرین با غیبت دو بازیکن تراکتور آغاز شد که محمد ابراهیمی موقتا اخراج از تیم بوده محمد نصرتی نیز در اردوی تیم ملی به سر می برد.

حواشی این تمرین از زمانی آغاز شد که پس از حضور بازیکنان تیم تراکتورسازی در زمین تمرین، در اقدامی سومبولیک (!) بنری از سوی دو هوادار تراکتور سازی بر روی سکو ها برده شد و در بنر فوق چنین نوشته شده بود: مکتب فوتبال تراکتور، تلاش و تعصب تا آخرین لحظه است , نه برای برد و نه بازی برای پول! و البته این جمله به انگلیسی نیز ترجمه شده بود تا مخاطب ویژه نیز پیدا کند !

زمانی که این بنر به نمایش گذاشته شد با واکنش هواداران حاضر همرا بود که تعداد آنان به ??? نفر می رسید که در واکنش به این بنر و خطاب به تونی الیویرا , سرمربی این تیم به زبان انگلیسی شعار دادند: " تونی ما این گفته ها را قبول نداریم " تا حمایت خود رااز سرمربی تیم خود مقابل مشکلات وی با مدیریت اعلام کنند . تونی الیویرا نیز در واکنش به این شعار به سمت آنان رفته با اشاره از آنان تشکر کرد .

در اواسط تمرین مرتضی اسدی تمرین را ترک کرد تا بازار شایعات در این بین داغ شود که اسدی در این مورد گفت : من به تهران پرواز داشتم و اگر تا انتهای تمرین شرکت می کردم به پرواز خود نمی رسیدم .
باخیش ها : نظرات
سون دوزنله مه: - -